معرفی مرکز خدمات تخصصی ترجمه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
پست: 5
تاریخ عضویت: جمعه 13 مرداد 1396, 2:21 am
تماس:

معرفی مرکز خدمات تخصصی ترجمه در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان

پست توسط iranian_tr8713 »

با سلام و عرض قبولی طاعات برای همه دوستان
احتمالا بسیاری از دوستانی که در حال مطالعه این نوشته هستند در یکی از رشته های تخصصی تحصیل کردند و تا الان با ترجمه متون تخصصی دست و پنجه نرم کرده اند. اینجا با دو گروه از این افراد صحبتی داریم:
اول کسانی که به دنبال [External Link Removed for Guests] برای ترجمه مقاله و کتب تخصصی خودشون هستند که باید به این دوستان بگیم می تونین نگاهی به خدمات ارایه شده در مجموعه ترجمه تخصصی ایرانیان داشته باشین چون تمام مترجمین این سایت کسانی هستند که در رشته شما تحصیل کردند. لازم به ذکره خدمات ترجمه در این موسسه کاملا تضمینی هست یعنی اگه به هردلیلی ترجمه شما دارای اشکال باشه توسط یک مترجم دیگر بدون دریافت هزینه مجدد ترجمه میشه.
دوم با دوستانی که تو ترجمه [External Link Removed for Guests] یا [External Link Removed for Guests] و یا سایر زبان ها تخصص و مهارت دارند و مایل اند که کار ترجمه انجام بدن. در صورتی که از مایل باشید می تونین به جمع [External Link Removed for Guests] بپیوندید فقط یادتون باشه اول باید در آزمون قبولی پذیرفته بشین.
دوستان در پناه حق
[HIGHLIGHT=#daebfa] ترجمه متون تخصصی مهارتی است که تنها افرادی دارای آن هستند که در رشته تحصیلی مرتبط با زمینه متن شما تحصیل کرده باشند. [External Link Removed for Guests] با افتخار اعلام می نماید با بیش از 1200 مترجم تخصصی در رشته گرایش های مختلف اقدام به ترجمه متون تخصصی نموده است. [External Link Removed for Guests] خود را به مجموعه مترجمین تخصصی در [External Link Removed for Guests] بسپارید.  


ارسال پست

بازگشت به “معرفی پايگاه ها”