فواید تحریم شرکتهای صهیونیستی

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
Iron
Iron
نمایه کاربر
پست: 106
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 7:07 am
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار
تماس:

فواید تحریم شرکتهای صهیونیستی

پست توسط tentalize »

تحریم کالاها و شرکتهایی که از سود آن برای تجهیز ارتش رژيم "اسرائیل" جعلی و کمک به اقتصاد آن رژیم وحشی استفاده می شود، چه فایده ای برای تحریم کنندگان و مردم آن اجتماع خواهد داشت؟


با تحریم این کالاها جایی برای عرض اندام کالاهای داخلی باز خواهد شد و حتی اگر از اجناس مهم و اساسی باشند، باعث خواهد شد محققان و صنعتگران داخلی توجه بیشتری به تولید و ساخت این اجناس نشان دهند.


تحریم کالاهایی که مورد استفاده مردم جامعه است، باعث می شود روحیه دشمن ستیزی در زندگی روز مره نیز داخل شده و بعنوان یک منش ذاتی در بین افراد آن اجتماع در آید.


تحریم باعث توجه به تحرکات و فعالیتهای دشمن در عرصه بین الملل خواهد شد و این خود بابی خواهد بود برای آمادگی همیشگی نسبت به رویارویی با دشمن صهیونیستی.


تحریم از لحاظ روانشناختی باعث خواهد شد که کودکان نیز از همین سن دارای شم و حس دشمن ستیزی باشند و برای آینده نیز افرادی تربیت خواهند شد که کینه نسبت به صهیونیسم را با همه تبلیغات دشمنان حفظ کنند.


از همه مهمتر دشمنی که موجودیت خود را مدیون قدرت اقتصادی و کمکهای مالی غرب است، با تحریم اقتصادی از پای در خواهد آمد و تحریم برای جوامع ضد صهیونیسم هزینه بسیار نازلتری خواهد داشت نسبت به جنگ واقعی با اسرائیل و حتی بجای هزینه، فواید زیادی را شامل این جوامع خواهد کرد بدون اینکه تلفات جانی در پی داشته باشد.


تحریم حس وحدت را در بین افراد آن جامعه و حتی دیگر جوامع تحریم کننده بوجود خواهد آورد.

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
دانلود موبایل.نرم افزار.کلیپ.موبایل اسلامی مداحی خبر
ارسال پست

بازگشت به “دیگر گفتگو ها”