هدايايي ۲ هزار توماني براي مبلغان وهابي !!!

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
نمایه کاربر
پست: 13
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 5 فروردین 1389, 4:59 pm
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار
تماس:

هدايايي ۲ هزار توماني براي مبلغان وهابي !!!

پست توسط sina_hr »

 بسته هاي 100 تايي 20 هزار ريالي اولين هدايايي مبلغين وهابي است که پس از طرح دوستي ميان آنان با جوانان و نوجوانان داراي روابط عمومي بالا به آنها نشان داده مي‌شود تا به اين وسيله انها را براي تبليغ وهابيت در بين خانواده و دوستان با هدف بومي سازي فعاليت در شهرهاي مرزي کشور فعال سازد. 


به گزارش البرز، دامنه فعاليت وهابيون در شهرهاي مرزي کشور درحال گسترش است. وهابيون با استفاده از ضعف مالي در روستاها و شهرهاي مرزي کشور دست به فعاليتهاي گسترده تبليغي و جذب جوانان به سوي اين فرقه نموده اند.

اين گزارش حاکيست مبلغين وهابي با نفوذ به مناطق اهل سنت طرح دوستي با جوانان و نوجوانان ريخته و آنها را به سوي پارکها و مراکز تفريحي مي‌کشانند.

آنان در ايام تعطيل و تجمع جوانان در مراکز تفريحي با نزديکي با آنها وعده پرداختهاي مالي داده و با هدايايي تلاش مينمايند اين عده را به سوي خود جذب نمايند.

بسته هاي 100تايي 20هزار ريالي اولين هدايايي مبلغين وهابي است که پس از طرح دوستي ميان آنان با جوانان و نوجوانان داراي روابط عمومي بالا به آنها نشان داده مي‌شود تا به اين وسيله انها را براي تبليغ وهابيت در بين خانواده و دوستان فعال سازد.

کردستان، ايلام، بوشهر، بندرعباس و زاهدان شهرهاي هدف در طرح جديد وهابيون براي فعال سازي مبلغين جوان و بومي در ايران بشمار مي‌روند.
تصویرتصویرتصویر
تصویر

[HIGHLIGHT=#c3d69b]    مرتضی علی ذکر مدام      سه خصم فاطمه در مرام      را محبت علی و آل او بس     دشمن برو بمیر که حیدر امام ماست
  
  
Old-Moderator
Old-Moderator
نمایه کاربر
پست: 322
تاریخ عضویت: شنبه 4 آبان 1387, 1:34 pm
محل اقامت: مشهد مقدس
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 856 بار
تماس:

Re: هدايايي ۲ هزار توماني براي مبلغان وهابي !!!

پست توسط HamidSHS »

این ها چقدر کثیف هستند دیگه ! :-? میبینن که حرفشون با عقل جور در نمیاد از چه راه هایی استفاده میکنند برای تبلیغ فرقه کثیفشون !
اللهم عجل لولیک الفرج :razz:
 
تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “اخبار مذهبي”