درخواست کمک برا بازگشت به سوی خدا

مدیر انجمن: شورای نظارت

ارسال پست
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

درخواست کمک برا بازگشت به سوی خدا

پست توسط محسن_علیگندآبی »

سلام دوستان
امروز داشتم تو گوگل سرچ میکردم تا یجایی پیدا کنم بیام بشینم مرض خودم رو بگم بیام بگم بنده خدا بودم و الان دچار بندگی شیطان شدم

من تو این ماه رمضونی دچار مشکلاتی شدم
بارها توبه کردم و اما بازم این شیطون منو وسوسه کرده و من با توجه به عقل و شعور و ندای پروردگار بازم به راه شیطان رفتم
اول ماه رمضونی گفتم محسن وقتشه که دیگه آدم بشی آما تو همین ماه هم 2بار توبمو شکستم
بخدا دیشب حالم از خودم بهم خورد
بارها توبه کردم اما همیشه شکسته شده،از خودم خجالت میکشم و دوست دارم خودم رو بکشم
تو شبهای قدر از روی خدا و اهل بیتی که قسمشون دادم خجالت کشیدم گفتم محسن دیگه اشتباه نکن تو دیگه پاک شدی
اما دیشب بازم توبه شکست
نفسم بر من غلبه کرده شه=وت منو اسیر خودش کرده نمیدونم چیکار کنم چجوری با خدا حرف بزنم
آقا بخدا خدا اینقدر مهربون هست هر چی خواستم داده اما از اول عید امسال که رفتم تو یه سایت کثافت و من بی معرفت تموم کمکهای خداوند رو پس زدم و شه=وت تموم بدنم رو گرفت و دیگه بی شرم و حیا شدم
احساس میکنم قضیه فرق کرده انگار خدا دیگه حواسمو نداره
آقا کمکم کنید تا ماه رمضون تموم نشده بازم با خدا حرف بزنم چیکار کنم تا توبمو نشکنم
وقتی توبه علی گندآبی رو گوش میدم از خودم خجالت میکشم میگم ببین اگه مرد باشی و خدا رو دوست داشته باشی خدا چیکارت میکنه
بخدا فکر نکنید بگین ولش کن کسی که تو ماه رمضون معصیت کرده آدم نیست
تروخدا کمکم کنید چیکار کنم تا از شیطون نفسم فریب نخورم چیکار کنم وقتی میبینم دارم فریب میخورم برگردم و ادامه ندم
نمیدونم، روم نمیشه دیگه با خدا حرف بزنم. بخدا میترسم، خدا دیگه توبمو نپذیره دیگه بگه این بنده حسابش پر هست ولش کنید تا قیامت
آقا کمکم کنید بخدا موندم نمیدونم چجوری برگردم آیا خدا بازم منو میبخشه
تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

Re: درخواست کمک برا بازگشت به سوی خدا

پست توسط سعید منتظر »

تصویر 

جان ان شاءالله به زودی میان پیشنهاد هاشون رو اعلام میکنن... 

از مادر مهربون تره....مگه میشه نبخشه؟!؟!؟ تصویر 

مسله ای هم که فرمودید دوست عزیز vorojax یه تاپیک تو این زمینه زده بودن قبلا که اگه بخوای پیداش میکنم آدرسش رو میدم... تصویر 

علی  
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 88 بار
سپاس‌های دریافتی: 557 بار

پست توسط پاسخ جو »

سلام به آقا محسن گلتصویر

طاعات و عباداتت قبول تصویر

با این حالی که داری مارو سر افطار دعا کن . به خدا نمی خوام مغرورت کنم اما همین پشیمونی تو رو خیلیا ندارن

با نا امیدی ، بهتر ادمو می خرن تا با ...

همونطور که سعید جان گفتن ، توی بخش دیگرگفتگوها ، یکی از رفقا مفصل به راههای ترک برخی عادات ناپسند ... پرداخته :

forum-f22/topic-t2059.html

اما در مورد توبه و بازگشت ، راستش من خودم خیلی گنهکارم شایسته گفتن این چیزا نیستم اما اینو می دونم که خداوند

وعده فرمود در شب آخر ماه رمضان ، تعداد بنده هایی که می بخشم به اندازه همه اوناییه که در کل این ماه بخشیدم !!!

خیلیه ها ، نباید دست کم گرفت ...

برای همینه گفتن شب عید فطر هم احیا داره ، و خیلی اون شب مهمه آدم توبه کنه و دیگه برنگرده ، همین !

فقط دیگه نباید برگردی ، روتو کن سمت خالقت ؛ دیگه پشتتو نگاه نکن حتی یه نمه ... کاملا برگرد به طرفش

ما رو هم دعا کن :AA: :razz:
چو مي بيني که نابينا و چاه است ... اگر خاموش بنشيني گناه است !
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 3099 بار
سپاس‌های دریافتی: 5474 بار

پست توسط Labbaik »

سلام خدمت دوستان خوب و خداییتصویر

در تکمیل مطالب فوق به نظرم یکی از عوامل گناه کردن عدم آگاهی از خطرات و ضررهای ناشی از اونه(چه روحی،چه جسمی) برای همین پیشنهاد میکنم لینک زیر را هم علاوه بر مورد بالایی بخونید

http://www.eteghadat.com/forum/forum-f54/topic-t507.html 

باشیم بیشتر از خودمون نگرانمون هستن و کمکمون میکننتصویر 
زندگی بافتن یک قالی است

نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی

نقشه را اوست که تعیین کرده است

تو در این بین فقط میبافی

نقشه را خوب ببین !!!

نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند

تصویر 
New Member
New Member
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط محسن_علیگندآبی »

تشکر از دوستان
چی بگم بخدا ،نمیدونم چرا اینقدر پست شدم ،چی شد که اینجور شدم،فکرشم نمیکردم تو این دام بفتم
از مقالات شما متشکرم
تا حالا حواسم به بعضی کارا نبود ،میخواستم ترک کنم اما مثل کسی که وسیله خلافش همیشه آماده باشه میخواستم رهاش کنم
اما تروخدا میشه تا ماه رمضونی تموم نشده خدا ببخشه؟آقا میترسم این ماه تموم بشه و نتونم با خدا حرف بزنم
آقا روشو ندارم بخدا،امروز تو نماز ظهر وقتی خواستم بگم الهی العفو تو دلم گفتم برو مگه خدا بیکاره که یه روز بگی العفو و بازم بری سراغش
اقا کمک کنید چجوری با چه رویی باهاش حرف بزنم؟چی بگم ؟تروخدا شما دعا کنید شما کمک کنید مردونه سر نماز دعام کنید بگید خدا کمکش کن
میخوام اینبار واسه آخرین بار ،خدا به کرامتت به مهربونیت قسمت میدم واسه آخرین بار توبه کنم
اینبار دیگه یه محلی مثل اینجا سراغ دارم که اگه مشکل پیدا کردم بیام کمک بخوام
یا صاحب الزمان آقا معذرت میخوام خدا میگن اگه شما رو به امیرالمومنین و حضرت زهرا قسم بدیم شما روی بندت رو زمین نمیدازی
خدایا ببخشم بخدا تکرار نمیکنم
بچه ها تروخدا قسمتون میدم کمکم کنید و سر نماز دعام کنید بگین خدا این گناهکار رو ببخش
این تاپیک بزار باز باشه میام هر چند وقت توش میگم چیکارم به امید روزی که بگم بچه ها دیگه فریب نخوردم
دیگه بنده شیطون نشدم
به امید خدا که دیر نشده باشه
از دوستان مناجات با خدا سراغ ندارید لینک بزارید تا گوش کنم
[External Link Removed for Guests]
یا علی تروخدا دعا فراموش نشه
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 88 بار
سپاس‌های دریافتی: 557 بار

پست توسط پاسخ جو »

سلام

ببین محسن جان ، نا امیدی بزرگترین گناهی است که خدا گفته نمی بخشم .

این که هی توی گوش تو می خونه که خدا دیگه توبه تو رو نمی پذیره شیطونه و این در ادامه ترفندهاش هست !

یعنی اول تو رو به گناه میندازه بعدشم بهت می خونه که دیگه خدا تو رو نمی پذیره .

برای همین نباید از رحمت خدا نومید شد ، که یأس از رحمتش گناهی نابخشودنی است .

تو هم ما رو دعا کن :)

امیدوارم که در این مسیر همیشه موفق و سربلند باشی

یاعلی.ع :razz:
چو مي بيني که نابينا و چاه است ... اگر خاموش بنشيني گناه است !
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 3099 بار
سپاس‌های دریافتی: 5474 بار

پست توسط Labbaik »

این هم لینک درخواستی شما

http://www.eteghadat.com/forum/forum-f74/topic-t1811.html 
زندگی بافتن یک قالی است

نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی

نقشه را اوست که تعیین کرده است

تو در این بین فقط میبافی

نقشه را خوب ببین !!!

نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند

تصویر 
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 227 بار
سپاس‌های دریافتی: 154 بار

پست توسط kiuhnmgtrdcv »

قرآندر خصوص قرین بودن عمل کافر با او در آیات 36 - 38سوره زخرف می فرماید: «وکسی که از یاد خداوند رحمن إعراض کند، ما میگماریم بر او شیطانی را کهپیوسته با او قرین و ملازم است؛ و آن شیاطین پیوسته آنانرا از راه خدا بازمیدارند و آنان چنین گمان می کنند که راهیافتگانند. تا زمانی که بر ماوارد شود میگوید: ای کاش فاصله بین من و توکه شیطان قرین من هستی، بهاندازه فاصلة مغرب از مشرق بود، پس چه بد قرینیهستی ».
پس کسی که یه یاد خداست شیطان بر او تسلطی نداره
بایدپیوسته به یاد خدا باشیم و برای خدا زندگی کنیم و هر نفسی که میکشیم جز درراه خدا نباشه و از خدا در مقابل نفس خودمان یاری بطلبیم تا بر نفس خودمان مسلط شویم ان شاا..

لطفا به این تاپیک نگاهی کنید

forum-f27/topic-t1877-20.html
------------چرا عده ای با سانسور چهره شیعه را زشت میکنند؟ ایا مولا علی هم چنین می کرد؟
اگر کسی اسم شیعه یدک میکشه ولی کار نادرستی انجام میده گناهش بیشتر است
(من در مورد صحت مطالبی که در این مدت نوشتم هیچ مسولیتی قبول نمیکنم اگر با نوشته های خودم هم باعث رنجش کسی شدم از او پوزش می طلبم)
ارسال پست

بازگشت به “اخـلاق”