كليپ جديد (سر بريدن) يك جوان شيعه توسط (عده اي وهابي)

مدیر انجمن: شورای نظارت

قفل شده
New Member
New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط sezar & sanaz »

لینک دانلود خراب ؟؟؟؟؟؟ :? :-? :-( :sad: :eek: :shock: :-x :AA:
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

پست توسط سعید منتظر »

alihslc نوشته شده:به نام خداوندگار دو عالم

سلام خدمت شما . ... من که فیلم را ندیدم ولی نادیده پیداست که چه خبر است. ظاهرا این وهابیان بویی از احساسات نبرده اند و از دین فقط به لایه ی سطحی آن نگاه می کنند و به قول یکی از دوستان در عقل را تخته کرده اند... ::sh

خب : یک سوال از خدمت شما دارم : من مسلمانان شیعه هستیم و در مورد چنین حدودی ( سر بریدن ) اینگونه اظهار نفرت می کنیم. :x
آیا می دانید که از احکام جزایی و حدود ما ( شیعه ) هم : سنگسار - زنده سوزاندن در آتش - از ارتفاع بلند به پایین انداختن - با دود خفه کردن - سر بریدن ( گردن زدن) و .... :-(

شاید چندتای دیگر هم باشد که بنده از آن بی اطلاع باشم . :eek:

شما قضاوت کنید > اگر فیلمی از مراسم سنگسار ما شیعیان و یا در کل مسلمانان تهیه شود و در رسانه های دنیا منتشر شود . افراد دیگر نسبت به ما به چه چشمی نگاه می کنند ؟ آیا به خاطر این اعمال ما را تحسین می کنند ؟ یا شاید از ما نفرت بجویند و ما را وحشی بخوانند ! :?
احتمالا شما شیوه سنگسار کردن را می دانید ... اگر نمیدانید بروید مطالعه کنید ... خب... به نظر من سنگسار یکی از بد ترین ( خشونت آمیز ترین) احکامی است که هنوز در جامعه اسلامی پا برجاست . البته خب قبول دارم که این عمل به خاطر زشتی عمل زنا و آن هم زنای شخص متاهل در نظر گرفته شده . ولی شیوه ی بسیار خشونت باری دارد . و با دنیای امروز ما که همه دم از حقوق بشر می زنند چهره ی دین ما را خشن می کند. :sad:

من قبلا نسبت به این موضوعات ( جنگ و نزاع و خونریزی و کشتن و .... ) اینقدر حساس نبودم . ولی از زمانی که پاپ بندیک شانزدهم اسلام را دین خشونت خواند یان شبهه در ذهنم ایجاد شد که چرا ؟
حتی فیلم فتنه را که اخیرا نماینده منفور هلند نسبت به توهین به قرآن و پیامبر ما ساخته است هم در آن دایم نسبت به خشونت دین اسلام تاکید می کند و آیه هایی که در مورد جنگ است و یهودیان را به سگ و خوک نسبت داده را مورد تاکید قرار می دهد. :-x

متاسفانه یکی از اموری که هنوز برای من حل نشده است : این است که ما می گوییم اتحاد ملی انسجام اسلامی . و خودمان هم حرف خودمان را نقض می کنیم. :?
برای مثال دشمنی ما با خلفای اهل سنت . که در مراسم عزاداری خود وقتی که حرف از آتش زدن از در خانه حضرت زهرا می شود به خلیفه آنها عمر غیر مستقیم بد و بیراه می گوییم .
یا در زیارت عاشورا باز هم به طور غیر مستقیم به ابوبکر . و مساپل دیگری هم هست که حتما من از آنها بی اطلاع هستم
با این اوضاع انتظار داریم با آنها متحد هم باشیم. و این با هیچ عقل سلیمی جور در نمی آید . مثلا من در خانه ی خودم در جمع دوستان خودم به پدر و مادر کسی فحش بدم .البته نه به صورت مخفیانه . بعد هم که به دوستم میرسم بگم : ما با هم باید دوست باشیم و متحد بمانیم.

پس یا شعار اتحاد را کنار بگذاریم و مردانه فحششان بدهیم و یا دیگر کینه و عداوت را کنار گذاشته و با آنها متحد باشیم. من با اینگونه سیاست بازی ها مشکل دارم.

منتظر پاسخ شما بزرگواران هستم!
یا الله :razz:
.
من دو مورد قسمت اول سوالتون در باره ی شکنجه جواب نمیدم چون خلیلی بارم نیست...
.
ولی برای قسمت دوم که مربوط به آتش زدن درب خانه ی حضرت و در کل بدگویی های علمای تشیع از اهل سنت هست چند جمله میگم و عرض تمام..
.
دوست عزیز شما میدونی سالی چند تا از جوون های ما سنی میشن؟؟
.
جوون نفهم فکر میکنه چون یک و نیم میلیارد سنی هست و در مقابل فقط چند ملیون شیعه که اونم بیشترش تو ایرانه پیش خودش میگه حتما سنی دین حقه!!!!
.
دیگه نمیگه این لامذهب ها فقط اسمشون رو گذاشتند مسلمون و با اینکه قرآن کریم گفته با کفار رابطه نداشته باشید نگاه کن مثلا جرج بوش چه راحت میاد
.
عربستان(مرکز سنی ها)و خیلی قشنگ با پادشاه عربها رقص شمشیر میکنه و کلی با هم حال میکنن.
.
همون طور که میدونید بیشتر جمعیت ایران زمانی که اسلام به ایران اومد سنی بودند چطور یکدفعه تمام جمعیت ایران با اون پهناوری به مذهب حق یعنی تشیع مشرف شدن؟؟
.
یه کم بیشتر فکر کردم دیدم اصلا اعتقادات اهل سنت به مرام و معرفت ما ایرانی ها نمیخوره...میخوام بگم اگه کسی یه جو حیا و مرام و معرفت تو وجودش باشه دینی
.
جز شیعه رو انتخاب نمیکنه(اینو حاضرم ثابت کنم).....نمیدونم تونستم حرفم رو منتقل کنم یا نه؟؟
.
این شفاف سازی ها درباره ی خلفای اهل سنت واجبه...جوونا عقلشون به چشمشونه/
Bronze
Bronze
محل اقامت: خرابه هاي شام...
سپاس‌های ارسالی: 142 بار
سپاس‌های دریافتی: 157 بار
تماس:

پست توسط Tazkereh »

دوست عزيز alihslc

لطفا مطالب زير رو مطالعه كن:

1.وهابيان بي دليل سر مي برند ، درواقع آنها معتقدند هر كس چهار شيعه را سر ببرد جاي او در بهشت است!!! :-( ) كاري با اين ندارند كه او گناهي مرتكب شده يا نه...
ولي وقتي دستور اسلام اين است كه اگر كسي فلان گناه را كرد سنگسارش كنيد(البته اين موضوع با شرايط زيادي ثابت مي گردد كه فلاني اين گناه را مرتكب شده...) در واقع طرف را با دليل اثبات شده به مجازاتش مي رساني...
خودتان فرموديد احكام جزائي ما اين را مي گويد ولي مشكل اينجاستكه آنها اصلا شيعه را انسان فرض نمي كنند :-?
خون شيعه را مباح مي دانند :-?
وهابيان ادعاي اسلام مي كنند،كجاي اسلام چنين موردي مطرح شده؟؟؟؟(به جز مواردي شاذ و نادر آن هم با شرايطي خاص)

در واقع آنها بدون دليل مي كشند ولي ما(طبق اسلام) با دليل اثبات شده :-)

نكته ديگر اينكه : در تمامي دنيا احكام جزايي هست...
فقط مختص به اسلام ، مسيحيت و يا يهود نيست...
اگر هم مي بينديد ، قتل مجرم در بين بعضي از آنها وجود ندارد ، پيامدش اين همه فساد هاي آنچناني در آن كشور است... :-(
خودتان مشاهده كنيد،فساد هاي اخلاقي از همه نوع بيداد مي كند،علتش چيست؟

در بين آنها احكام كيفري قاطع و درستي وجود ندارد كه آنها به خاطر ترس از آن كيفر اين مفسده را انجام ندهند.

ضمنا نكته اينجاست كه وهابيان وحشيانه و بي حساب قتل انجام ميدهند،ما شيعيان كي چنين عملي را انجام داده و آنرا مباح دانستيم؟؟!!

در مورد بحث اتحاد هم بايد بگم:

شيعه و سني در عقايدي مشترك و در عقايدي با هم تنافي دارند...
همان طور كه ميبينيد به قول شما ما به خليفه هاي آنها بي احترامي مي كنيم،آنها هم هيچگونه احترامي براي عقايد ما قائل نيستند...

مثلا:من دوسال پيش در همين ايام فاطميه مدينه بودم(خدا توفيقش رو به همه بدهد :AA: ) باور كنيد هيچگونه نشانه اي از اين ايام آنجا نبود...
دريغ از يك پرچم سياه :-?

اصلا نمي گذاشتند كسي بنشيد و دعايي از مفاتيح بخواند(چون كاملا مخالف ادعيه و مفاتيح هستند البته به جز سوره هاي اول مفاتيح)

باور كنيد به انگشتر من گير دادند كه چرا رويش حكاكي شده: ((يا مرتضي علي(ع)) ولي خودشان اسم عمر را هر جا كه مي نوشتند مقدس بود :x

كاملا مخالف تبرك بودند و كسي حق آوردن اين اسم را نداشت چه رسد بخواهد چيزي را تبرك كند...!

و بسياري از علائم مخالفت كه اينجا مجال گفتنش نيست...

اينكه مي گويند اتحاد ملي و انسجام اسلامي به اين خاطر است كه مسلمانان را در يك مسئله بزرگ كه هر دو در آن مشترك هستند متحد كنند و آن مسئله بزرگ اسلام است.

شرمنده سرتون رو درد آوردم...
موفق باشيد :-)
[External Link Removed for Guests]
Senior Member
Senior Member
محل اقامت: alihslc@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار
تماس:

پست توسط alihslc »

به نام خدا

سلام دوست عزیز . من از حسن گویم سخن ، تو از رسن گویی جواب.

فرمایش شما درست ... ولی سوال من چیز دیگری است .

شما فرمودید : ((این لامذهب ها فقط اسمشون رو گذاشتند مسلمون)).
شما فرمودید : ((اگه کسی یه جو حیا و مرام و معرفت تو وجودش باشه دینی جز شیعه رو انتخاب نمیکنه. )).

خب... دوست عزیز... شما میخواهید بد و بیراه بگید ... بگید... که البته دارید میگید.
ولی دیگه چرا دم از برادری میزنید ؟ دیگه چرا میگید وحدت ؟
شما که میگید اهل سنت ول معتلند ! شما که میگید لا مذهبند !

پس مردانه روی حرفمون باستیم و سیاست بازی رو کنار بگذاریم .
جراَت اندیشیدن داشته باش!
{کانت}
Bronze
Bronze
محل اقامت: خرابه هاي شام...
سپاس‌های ارسالی: 142 بار
سپاس‌های دریافتی: 157 بار
تماس:

پست توسط Tazkereh »

دوستان عزيزي كه تقاضاي آپلود دوباره كليپ رو فرموده بوديد:

سه كليپ از كشتن شيعيان توسط وهابيان از جمله كليپ( كليپ جديد (سر بريدن) يك جوان شيعه توسط (عده اي وهابي)) و نيز كليپ (كليپ جديد كشتن پليس شيعه توسط وهابيان) در يك فايل Rar مخصوص موبايل يعني با پسوند 3gp آپلود شدند و لينك سالم الان در اختيار من هستش:

ولي چون متاسفانه بعضي از دوستان به جان خانم فاطمه زهرا(س) قسم دادند كه كليپ رو نذاريم يا بايد مديران قسم ها رو پاك كنند و يا دوستان نظر بدند كه چيكار كنيم؟ :-x

ممنونم :-)
[External Link Removed for Guests]
Administrator
Administrator
سپاس‌های ارسالی: 10691 بار
سپاس‌های دریافتی: 5476 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

این کلیپ ها در اینترنت به وفور یافت میشه و قرار دادنش در اینجا و دیدنش لزومی نداره.

از همان ابتدا مایل به ادامه تاپیک نبودیم اما به دلایلی حذف نشد.

پس تاپیک قفل میشه.

موفق باشید :razz:
قفل شده

بازگشت به “فیلم”