كليپ جديد (سر بريدن) يك جوان شيعه توسط (عده اي وهابي)

مدیر انجمن: شورای نظارت

قفل شده
Bronze
Bronze
محل اقامت: خرابه هاي شام...
سپاس‌های ارسالی: 142 بار
سپاس‌های دریافتی: 157 بار
تماس:

كليپ جديد (سر بريدن) يك جوان شيعه توسط (عده اي وهابي)

پست توسط Tazkereh »

بسم رب المهدي(عج)

از عقايد پليد وهابيان اين است كه هر كس 4 شيعه را سر ببرد بهشت بر او واجب مي شود!

در اين كليپ مشاهده مي فرمائيد:
عده اي از وهابيان پليد و وحشي در عراق اقدام به بستن دست و پاي يك جوان شيعه نموده و سپس به طور فجيعي سر از تن اين جوان جدا مي كنند...

تصويري از كليپ:
به علت اعمال خشونت آميز و وحشيانه اي كه در كليپ نشان داده مي شود از گذاشتن تصوير از كليپ معذوريم.

هر كدام از دوستان كه مايل به ديدن اين كليپ مي باشند مي توانند آنرا دانلود و مشاهده نمايند.

براي دانلود اين كليپ روي لينك زير كليك فرمائيد:

[External Link Removed for Guests]

التماس دعا
New Member
New Member

پست توسط aminarazi »

چرا سائد دانلود باز نمي شود؟ :D :D :D
amnarazi
Bronze
Bronze
تماس:

پست توسط Tazkereh »

دوست عزيزaminarazi :razz:

چشم،در اسرع وقت اصلاحش مي كنم...
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

پست توسط سعید منتظر »

.
خدایا به حق بانوی دو عالم زهرای مرضیه خدا خدا خدا

ریشه ی وهابی ها رو بکن(((به خدا از ته ته قلبم دعا کردم تو هم از ته قلبت آمین بگو)))

آره لینک خرابه
دوباره آپ کنید
ممنون
Old-Moderator
Old-Moderator
سپاس‌های ارسالی: 973 بار
سپاس‌های دریافتی: 1783 بار
تماس:

پست توسط سعید منتظر »

.
.
نه نه نه

.
خواهش میکنم آپلود نکنید...
.
دیدم همین الان
.
ای کاش نمیدیدم ای کاش
.
دوستان به خاطر بی بی فاطمه هم شده این یکدفعه هم شده کنجکاوی تون رو کنترل کنید و بی خیال شید.
.
قسمتون دادم نگاه نکنید....
.
شما رو به حضرت زهرا قسم دادم.
.
 روزگاری‌ست که شیطان میگوید: انسان پیدا کنید ، سجده خواهم   [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+     [HIGHLIGHT=#FFFF00][HIGHLIGHT=#DBE5F1] +ـ+ـ+     [External Link Removed for Guests]  [External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests][External Link Removed for Guests] 
New Member
New Member

پست توسط saed56 »

اي بقيع رازدار

سلامم را تو پاسخ گوي و در بگشا

تا ببينم فاطمه آنجا كجاست؟
Bronze
Bronze
تماس:

پست توسط Tazkereh »

در مورد كليپ فعلا در دسترسم نيست كه دوباره آپ كنم :?

از دوستاني كه قبلا دانلود كردند خواهش مي كنم آپ كنند و روي سايت قرار بدند :-)

با تشكر :razz:
Iron
Iron
سپاس‌های ارسالی: 200 بار
سپاس‌های دریافتی: 440 بار
تماس:

پست توسط نسيم »

واااااااااااااااااااااااااااااااي

شما را به جان زهرا نبينين. مخصوصا خانما

فقط ديدم چند ثانيه رو ياد.......

واااااااااااااااااي زينب ( سلام الله عليها) چي کشيدند

تازه فهميدم از پشت سر بريدن يعني چي؟

يا مولا علي! تو را به جان زهرايت تو را به ....حسين ات! الساعه انتقام اين جوان شيعه را بگيريد و تمام وهابيها و دشمنان

شيعه را نابود کنيد. دوستان نبينيد، فوقش فقط همون چند ثانيه اول... بعدش رو بي خيال شويد. به قول دوستمون

دوستان به خاطر بی بی فاطمه هم شده این یکدفعه هم شده کنجکاوی تون رو کنترل کنید و بی خیال شید.

قسمتون دادم نگاه نکنید....

شما رو به حضرت زهرا قسم دادم.

به خدا اگه اين پيام رو ديده بودم، به جان زهرا دنبال فيلمش نبودم اصلا آقاي سيد محسن هر چه سريعتر اين تاپيک رو حذف کنيد!
خاک پایت سرمه چشم فلک یا فاطمه ( سلام الله علیها)
Bronze
Bronze
تماس:

پست توسط Tazkereh »

دوستاني كه اين كليپ رو تماشا كرديد:

باور كنيد اين طرز قتل يكي از راه هاي ساده است كه وهابيان براي شيعيان استفاده مي كنند =8) :-(

اين كليپ داراي شكنجه نبود...

اگر كليپي كه يك جوان را ابتداء به بدترين وجه ممكن شكنجه مي دهند و بعد ميكشند را ببينيد چه مي گوييد؟؟؟

الهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علي ذلك
Senior Member
Senior Member
محل اقامت: alihslc@yahoo.com
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 19 بار
تماس:

پست توسط alihslc »

به نام خداوندگار دو عالم

سلام خدمت شما . ... من که فیلم را ندیدم ولی نادیده پیداست که چه خبر است. ظاهرا این وهابیان بویی از احساسات نبرده اند و از دین فقط به لایه ی سطحی آن نگاه می کنند و به قول یکی از دوستان در عقل را تخته کرده اند... ::sh

خب : یک سوال از خدمت شما دارم : من مسلمانان شیعه هستیم و در مورد چنین حدودی ( سر بریدن ) اینگونه اظهار نفرت می کنیم. :x
آیا می دانید که از احکام جزایی و حدود ما ( شیعه ) هم : سنگسار - زنده سوزاندن در آتش - از ارتفاع بلند به پایین انداختن - با دود خفه کردن - سر بریدن ( گردن زدن) و .... :-(

شاید چندتای دیگر هم باشد که بنده از آن بی اطلاع باشم . :eek:

شما قضاوت کنید > اگر فیلمی از مراسم سنگسار ما شیعیان و یا در کل مسلمانان تهیه شود و در رسانه های دنیا منتشر شود . افراد دیگر نسبت به ما به چه چشمی نگاه می کنند ؟ آیا به خاطر این اعمال ما را تحسین می کنند ؟ یا شاید از ما نفرت بجویند و ما را وحشی بخوانند ! :?
احتمالا شما شیوه سنگسار کردن را می دانید ... اگر نمیدانید بروید مطالعه کنید ... خب... به نظر من سنگسار یکی از بد ترین ( خشونت آمیز ترین) احکامی است که هنوز در جامعه اسلامی پا برجاست . البته خب قبول دارم که این عمل به خاطر زشتی عمل زنا و آن هم زنای شخص متاهل در نظر گرفته شده . ولی شیوه ی بسیار خشونت باری دارد . و با دنیای امروز ما که همه دم از حقوق بشر می زنند چهره ی دین ما را خشن می کند. :sad:

من قبلا نسبت به این موضوعات ( جنگ و نزاع و خونریزی و کشتن و .... ) اینقدر حساس نبودم . ولی از زمانی که پاپ بندیک شانزدهم اسلام را دین خشونت خواند یان شبهه در ذهنم ایجاد شد که چرا ؟
حتی فیلم فتنه را که اخیرا نماینده منفور هلند نسبت به توهین به قرآن و پیامبر ما ساخته است هم در آن دایم نسبت به خشونت دین اسلام تاکید می کند و آیه هایی که در مورد جنگ است و یهودیان را به سگ و خوک نسبت داده را مورد تاکید قرار می دهد. :-x

متاسفانه یکی از اموری که هنوز برای من حل نشده است : این است که ما می گوییم اتحاد ملی انسجام اسلامی . و خودمان هم حرف خودمان را نقض می کنیم. :?
برای مثال دشمنی ما با خلفای اهل سنت . که در مراسم عزاداری خود وقتی که حرف از آتش زدن از در خانه حضرت زهرا می شود به خلیفه آنها عمر غیر مستقیم بد و بیراه می گوییم .
یا در زیارت عاشورا باز هم به طور غیر مستقیم به ابوبکر . و مساپل دیگری هم هست که حتما من از آنها بی اطلاع هستم
با این اوضاع انتظار داریم با آنها متحد هم باشیم. و این با هیچ عقل سلیمی جور در نمی آید . مثلا من در خانه ی خودم در جمع دوستان خودم به پدر و مادر کسی فحش بدم .البته نه به صورت مخفیانه . بعد هم که به دوستم میرسم بگم : ما با هم باید دوست باشیم و متحد بمانیم.

پس یا شعار اتحاد را کنار بگذاریم و مردانه فحششان بدهیم و یا دیگر کینه و عداوت را کنار گذاشته و با آنها متحد باشیم. من با اینگونه سیاست بازی ها مشکل دارم.

منتظر پاسخ شما بزرگواران هستم!
یا الله :razz:
جراَت اندیشیدن داشته باش!
{کانت}
قفل شده

بازگشت به “فیلم”